| Robertmihai133 a întrebat:

Salut. M-am trezit la brațe cu o febră musculară destul de dureroasa. După ce m-am dezmorțit durerea a scazut dar tot este incomod.Stanga mă doare mai tare decât dreapta. In cazul acesta ar trebui sa continui cu exercitiile pe care le făceam? Sau sa fac pauza până îmi trece febra?

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Normal ca stai sa treaca febra.
Stai, tu esti ala care face flotari? Si intreba "cum sunt mai eficiente" niste amarate de flotari? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Continuă, frate, e ceva normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cand iau amino imi trece intr-o ora. Se simt muschii relaxati si gadila cumva, nu stiu cum sa zic dar functioneaza. Mananci si iei prote sau amino si iti trece

| christall a răspuns:

Fa o pauza, ia un paracetamol si continui cand iti mai trece, nu forta.