| samsungPL a întrebat:

Salut, ma ajutati sa fiu bun fundas si nu stiu cum procedez cu mingea si nu pot concentra sa joc bine.cum pot sa fac?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Du-te si fa antrenamente cu antrenor la un club de fotbal. Teoria fara practica este ca o roata fara osie.

| Violleta2022 a răspuns:

Crede-ma ca de pe computer nu te poate ajuta nimeni, dar un antrenor de fotbal te-ar poate ajuta!
Mergi la un club sportiv si inscrie-te acolo!
Te mai pot ajuta prietenii care stiu fotbal, sa-ti explice si sa-ti arate!

| vocea a răspuns:

Antrenorul de club te poate invata tot ce stie el.

| Mihaelablabla a răspuns:

Daca esti deja la o echipa sau chiar si cu prietenii si nu te poti concentra sa joci, inseamna ca fotbalul nu este chiar de tine.

| AlexBrooK00 a răspuns:

Du-te la un club din orașul tău acolo vei învață nu pe net ca trebuie și practica nu numai teorie.