| Lands0fMancunia a întrebat:

Salut, ma numesc Lands0fMancunia, dar prietenii imi spun L0M. Cu ce echipe de fotbal tineti? Eu tin cu Manchester United si uneori cu Barcelona pentru King Leo. Astept raspunsuri elocvente!

11 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Tin cu Real Madrid, cu Arsenal si cu PSG.

| Lands0fMancunia explică (pentru AFR81):

Foarte tare. De ce Arsenal si PSG? Nu se compara deloc cu Real la trofee.

| Drimmero a răspuns:

Bwhahahahahaha

| Lands0fMancunia explică (pentru Drimmero):

De ce razi, man? A cumparat Wenger un jucator world class? A, stai, il aveti pe Ramsey. rolling on the floor)))

| Drimmero a răspuns (pentru Lands0fMancunia):

Ramsey care ii baga pe toti de la Yawnated in buzunar/

| Lands0fMancunia explică (pentru Drimmero):

K0ae, v-am batut cu Rashdord, Rashford 3-2 arsenal, bwahahAGHAHA

| Drimmero a răspuns (pentru Lands0fMancunia):

Si pana atunci v-a bagat Ozil mortul in casa, 3-0 pe Grove/
Viata de rezultat!

| EchkhardHN a răspuns:

Salut, ma numesc Lands0fMancunia, dar prietenii imi spun L0M. Cu ce echipe de fotbal tineti? Eu tin cu Manchester United si uneori cu Barcelona pentru King Leo. Astept raspunsuri elocvente!

| EchkhardHN a răspuns:

Sunt Eckhard ma ce faci nebunule pupek indekent :*

| MikeLFC a răspuns:

Liverpool, koae.

| Monica4everPSG a răspuns:

PSG, allez Paris!