| MiKutzelu34546 a întrebat:

Ma numesc Madalin am 18ani, inaltime 1, 74 greutate 55kg, stiu sunt slab dar vreau o schimbare!
Sunt hotarat ca in fiecare zi macar o ora sa fac fitness acasa, asa ca as dori un program de exercitii zilnic, o dieta potrivita, zile de odihna, si daca se poate site-uri cu exemple de exercitii sa vad cum se fac corect. Va rog raspundeti doar cei care fac sala.
Funda!

Răspuns Câştigător
| s3bycu a răspuns:

Recent am inceput un blog pe in care o sa gasesti tot ce ai nevoie, alimentatie, antrenament si tit ce e legat de fitness si un stil de viata sanatos.

Un articol care sa te ajute cand vine vorba de antrenament:
www.cirdeiusebastian.wordpress.com/2014/12/20/antrenamentul-circuit/

Cateva sfaturi pentru cei care sunt slabi si vor sa puna masa musculara:
...rte-rapid/

Pe langa acestea, vei gasi multe articole care sa te ajute. Multa bafta!

1 răspuns:
| Ioscaa1 a răspuns:

Asta e prea tare, fac si eu cam la fel de ceva zile, foarte bun:https://www.youtube.com/watch?v=LqgGhJywnHI