| gabriel6426 a întrebat:

ma poate ajuta si pe mine cineva cu un program de exercitii pe care le poti face acasa doar cu greutatea corpului?

5 răspunsuri:
| e7d7n7 a răspuns:

Depinde ce rezultate vrei. Exerciţiile pe care le poţi face doar cu ajutorul corpului nu te ajută la altceva decât la tonusul muscular, n-o să-ţi creşti masa musculară.

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Flotari, gantere, abdomene,

| Hades98 a răspuns:

Depinde si ce parte a corpului / muschi vrei sa antrenezi. Specifica totusi happy.

| HellYeahIsMe a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=kzYb3KAk0fM sunt niste exercitii imposibile, dar si multe facubile

| HellYeahIsMe a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=kzYb3KAk0fM sunt cateva exercitii aproape imposibile, dar si multe facubile.