| anonim_4396 a întrebat:

Salut, maine ma voi duce a doua oara din viata mea la piscina (prima data era sa ma inec). Imi puteti da cateva sfaturi pentru respiratie si cum sa ies de la fund daca ajung acolo? Apa 2.10 metri

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ia-ti colac de salvare si intra in apa cu el.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dai din mâini.

| johnnny123 a răspuns:

Ce cauți în piscină de 2m dacă nu știi să înoți?

| RxTx a răspuns:

Iti iei colac de salvare
Cum sa iesi daca nu stii sa înoți?
Dai din urechi
Sau păstrezi distanta
Acum exista veste gonflabile...

| anonimuIl a răspuns:

Nu te bagi unde e apa mare sau te ții cu mâna de marginea de beton dacă e bazin de 2.1 m adâncime.

| trophin a răspuns (pentru anonimuIl):

Colac de salvare la piscina? De 2 metri? Poți sa mergi ca pe luna pana te agăți de ceva, de obicei niște bare metalice sau pvc nu ciment cum scrie alt aberant

| trophin a răspuns:

E piscina nu groapa în Dunăre.