| Adrian1331 a întrebat:

Maine o sa ma duc la sala, este ok sa imi iau pantaloni scurti din bumbac sau trebuie sort?

7 răspunsuri:
| 1231242 a răspuns:

Daca imbracamintea e ceea ce te ingrijoreaza pe tine, e destul de interesant, nu conteaza pantalonii...

| Hexiled a răspuns:

Eu îmi iau haine in care ma simt eu lejer. Dacă tu vezi că poti face exercițiile ok cu ei atunci sunt ok, daca vezi ca te rețin sau te incurca la efectuarea exercițiilor nu s buni depinde de tine

| DrGoogle a răspuns:

Ce problema mare ai tu la sala, cred ca te duci sa faci poze nu?laughing

| crazypop a răspuns:

Ia-ţi o perucă, nişte pantaloni slim foarte scurţi, un sutien şi apucă-te de treabă şi o să atragi foarte multi privirihee hee

Răspuns utilizator avertizat
| EraserHead a răspuns:

Iati in pm ce vrei omule nu mai spama atata!

| TheCrazyPlayer a răspuns:

Da, eu prefet sort, dar iti iei ce vrei!