| anonim_4396 a întrebat:

Salut, merg la sala de ceva vreme. Alerg pe banda, fac exercitii si de asemenea si ridic greutati. Mananc putin, in jur de 1000-1500 maxim pe zi. Este posibil sa slabesc in asa fel? Vad ca sunt la acelasi numar de KG poate chiar mai mare insa ma gandesc ca este masa musculara pe care am pus-o si nu are treaba cu grasimea, insa sincer sa fiu nu vad diferente la corp. poate chiar ma simt mai gras putin.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Iti garantez ca bagi 4000 de calori in tine de fapt, asa sunt grasi mereu se mint si spun l? Vad ca sunt la acelasi numar de KG poate chiar mai mare laughing

| Cosmin86 a răspuns:

Dupa cat timp te-ai cantarit?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca mananci 1000-1500 kcal pe zi, s-ar putea ca al tau corp sa aiba impresia ca il infometezi si va stoca orice bucatica de mancare pe care i-o dai. Incearca sa consumi chiar si putin peste 2000 kcal/zi, in care sa incluzi toate felurile de nutrienti, iar daca mergi la sala de 2-3 ori pe saptamana, nu te omori cu banda si asigura-te ca faci restul exercitiilor corect, asta e cel mai important.