| AnonimFGH a întrebat:

Salut la toti!
Merge bine in combinatie L-lizina cu arginina si impact whey protein?
In mare parte as avea nevoie pentru refacerea, mentinearea si dezvoltarea masei musculare. Fac alergari (atletism) si forta pe care o am zilnic programata.
Daca iau pe langa acestea si polen+laptisor de matca ar fi o supradozare sau?
Astept un raspuns de la cineva care se pricepe in domeniu happyhappyhappyhappy

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Grăsimea, corpul o distribuie cum știe el mai bine.
Polen și lăptișor de matcă recomand.
Celelalte sunt trecute prin fabrică și nu le recomand. Mâncare sănătoasă, în loc de.

| AnonimFGH explică:

Am uitat sa mentionez ca vreau sa scap si de stratul de grasime din partea inferioaza a abdomenului