| so0unDyy a întrebat:

Mi-am comandat creatina monohidrata si nu are lingurita aia. Imi puteti da un link de unde as putea sa cumpar? Numai nu aliexpress ca nu am rabdare pana vine. Dati un link de la un magazin din Republica Moldova. Multumesc happy

2 răspunsuri:
| alex495 a răspuns:

O cupa are in jur de 30 de grame. o lingura fara varf are in jur de 15 grame, poti pune 2 linguri. O lingura cu varf are 25 de grame ca sa ti faci o idee

| IonutCG90 a răspuns:

Salut, nu mai bine suni la ei si ii rogi să-ți dea si o linguriță? Sau alte 2-3 site-uri care fac legătura să fie și din Republica Moldova? Zic și eu. Sper că ți-am fost totuși cât de cât de folos.