| AltuOarecare1 a întrebat:

Salut,mi-am cumparat creatina monohidrata fara gust.Incerc sa o iau dar e groaznica la gust si mi se face greata.Se poate cumva sa ii dau aroma cu ceva, cumva? Si se poate amesteca cu lapte, ca am incercat doar cu apa.

Răspuns Câştigător
| Rux2000 a răspuns:

O poți amesteca cu orice lichid, apa minerala /plata, suc, lapte. (În afara de alcool) Recomandat este cu apa pentru ca este absorbită mai rapid în organism

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca totul este in capusorul tau, odata ce nu are gust, dar tu spui ca-i oribila la gust laughing
Bineinteles ca o poti amesteca cu orice lichid doresti.

| AltuOarecare1 explică (pentru Violleta2022):

Pai creatina fara aroma adaugata atunci, nu e ca la apa, gandeste-te la un gust de nisip din pastile)

| Wr3nch a răspuns:

Acum intelegi de ce e mai populara cu arome. Baga si tu niste sirop.

| aXy99 a răspuns:

Cum adica e groaznica la gust? E INSIPIDA!

Răspuns utilizator avertizat
| ruddy a răspuns:

Daca bei shake de proteiana o poti cu aceasta. Eu de ex, pun in gura direct cupa, apoi beau 2 guri de apa si aia e.