| SanduRobert08 a întrebat:

Salut, mi-am cumpărat recent o bicicletă noua MTB și am niște întrebări:
- E normal ca pinionul când se învârte să aibă un mic balans?
- Puteți sa îmi recomandați niște adaptoare de etrieri care sa fie folosiți pentru discuri de 180mm fata si spate?
- Am impresia ca roata e puțin strâmbă după un traseu offroad, cum aș putea sa o îndrept?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Întreaba i pe cei de la care ai cumpărat o ei au si accesorii

| SanduRobert08 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Din păcate nu am cum sa ii întreb, nu știu sa vorbesc limba lor și nu mai am garanție la ia din cauza ca am modificat câte ceva la ea