| HanszmR a întrebat:

Mi-am cumparat un aparat de facut tractiuni care se pune deasupra usii. Am facut cateva, este ok dar am vazut la alt prieten ca si-a sudat in perete. Merita? Cunoasteti pe cineva care sa aiba asa?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Din moment ce l-ai cumpărat nu intreba dacă merită. apucă-te de lucru!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cum a sudat in perete? thinking
Sudura se refera in principal la metale si plastic. Betonul/caramida nu se pot suda.

| siriusblack98 a răspuns:

Este bun, merita banii. Am si eu, am si elevi pe care-i antrenez si au si ei bara pentru tractiuni.