| bObby123 a întrebat:

mi-am facut pentru sala urmatoru program :
Luni : piept, biceps, abdomen
Marti: Spate, triceps, abdomen
Miercuri : pauza
Joi : picioare, umeri, abdomen
Vineri : Piept [ o vineri biceps una triceps ], abdomen

Vreau parerea vostra! si astept de la cei care cunosc foarte bine sfaturi si schimbari in programul meu daca nu e bun.
MS anticipat

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

Nu e bine lucrezi abdomen foarte des eu as zice sa faci luni piept abdomen marti triceps biceps umeri miercuri stai joi faci doar spate si vineri picioare

| Dkgray a răspuns:

De ce lucrezi abdomenul dupa fiecare antrenament?

Răspuns utilizator avertizat
| SerbanSnake a răspuns:

E un program ok de inceput, dar pe parcurs te-as sfatui sa faci cate o grupa pe zi facand intre 4 si 6 exercitii in functie de grupe la cele mari mai multe ex la cele mici mai putine, in acest fel vei lucra maxim grupa respectiva dar si timpul de recuperare va fi otpim fiind lucrata 1 data pe saptamana de ex:Luni:piept, marti spate/miercuri, pauza/joi picioare/vineri, umeri cu abdomen/sambata brate, in cazul in care nu vreii in weekend te duci miercuri, bafta