| Aalexander a întrebat:

Salut.
Mi am luat azi un skateboard. Cand l am tinut prima data in mana axele erau fixe. Nu le puteam misca de loc in.
Am mers o ora cu el ( am resuit sa ma dau in stanga sau dreapta ) iar la sfarsit axele alea au inceput sa se miste putin. Si skateboardingul era parca mai greu de manevrat.
E normal? ( sunt incepator)

2 răspunsuri:
| Tătar_George_1994 a răspuns:

Nu e prea normal. La un Skateboard de firma nu ti se intampla asa ceva. Daca nu doresti sa iti cumperi o firma mai buna de Skateboard. Ia o cheie si strange axele de fiecare data cand acestea se destrang. Funda?puppy dog eyes