| xMasteru16 a întrebat:

Mi-am luat si eu niste creatina " Creatine capsules " de la Nutritech. Este buna? si daca da la ce este buna? Astept raspuns. multumesc!

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Tu cumperi ceva fara sa stii la ce e bun?

Apuca-te de sah...

| xMasteru16 explică (pentru Cosmin86):

NU frate nu la asta ma refer. vreau sa stiu la ce e buna k sunt mai multe feluri de creatina si daca e buna de ceva sau nu. daca nu sti nu raspunzi nu face tu pe jemkeru sau pe desteptu.

| Cosmin86 a răspuns (pentru xMasteru16):

Nutritech e o firma de 2 bani.

O creatina cu adevarat buna :
http://www.megaproteine.ro/......s-1-13-kg/

Sau daca ai bani, si mai buna ar fi :
http://www.megaproteine.ro/Creatina/BSN-Cellmass-2-0-Advanced-Strength/

| cristi1505 a răspuns:

Este buna de aruncat daca e de la Nutritech!

| xMasteru16 explică (pentru cristi1505):

Adica daca o iau nu ma ajuta cu nimic? straight face

| cristi1505 a răspuns (pentru xMasteru16):

Exact! Cumpara si tu de la firme mari gen BSN, ON, Dymatize, Gaspari etc.