| cristianbighiu99 a întrebat:

Mi-am montat pe bicicleta o furca primita de la fratele meu. Mi-am cumparat cuvete nou, am pus vaselina, tot ce trebuia dupa ce am montat piulitele alea intre cadru si coarne cand apas frana de pe fata si simte o vibratie a furcii. Cand stau pe loc daca misc bicicleta cufrana apasata se simte putin joc. Am incercat sa strang mai tare piulitele, dar mi se misca mai greu coarnele, daca le desfac revine iar jocul. Ce sa fac? funda raspunsului corectwinking

1 răspuns:
| Samic423 a răspuns:

da jos furca, slabeste piuliele pune la loc furca si prindeo cu o sfoara care sa nu arate urat sau pur si simplu lipeste-o tongue