| dragos92 a întrebat:

momentan am tibia rupta. Dupa ce ma refac as putea incepe vreun sport de contact? astept raspunsurile voastre.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| AndyNimeniAltul a răspuns:

Sah nuf ac misto dar eu asta recomand deoarece iti trebuie oleaca de refacere.
Funda te rog

| RaresQzby a răspuns:

Pai eu fac taekwon-do (in romana: arta de lupta cu mana si piciorul) nu de mai mult de 4 luni si jumatate si e destul de usor, dar va trebui sa inveti coreana pas-cu-pas. Centura galbena e usor de luat, dar am auzit ca si cea verde. Nu e nu stiu ce "stiinta" sa inveti coreana. E auto-aparare, iti foloseste si daca se iau "smecherii" de tine la scoala, dar si ca sa te aperi de raufacatori pe strada.