| SpikLo a întrebat:

nu pot lucrea pieptul la sala. La celelalte grupe pot face cu greutati destul de maricele si le pot executa corect insa la piept nu pot face deloc. Ori imi cedeaza mainile cand fac cu gantere ori ma doare cotul cand fac cu bara. Sa nu mai spun ca folosesc si greutati mici. Gantere de 10kg iar la bara discuri de 5kg...Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| missfatadelatara a răspuns:

Nu vrea mușchiul tău sa se facă mare.

Ascultă de el.

| Voroneanu_Raymond_1992 a răspuns:

Fa cu bara goala pana inveti miscarea corecta! Si fa flotari zilnic acasa! O sa vezi ca intr-o luna o sa-ti dai drumul usor. Iti trebuie rabdare, nu te arunca la greutati!