| Matteo1234 a întrebat:

Salut, nu prea sunt cine stie ce familiarizat cu suplimentele pentru sala, oricum ma gandeam sa folosesc whey + creatina, treaba e ca nu stiu daca e asa buna combinatia asta, astept raspuns, bafta.

Răspuns Câştigător
| BuLaNNNeL a răspuns:

Combinația e buna, citeste eticheta ca sunt suplimente care au creatina in ele. Dacă esti începător infrormeaza-te despre alimentație caci mai mult ca sigur nu esti la nivelul in care sa ai nevoie de suplimente.