| Baschetbalistu_Andrei_1996 a întrebat:

Salut, nu vreau sa-mi schimb decizia pe care am facut-o acum o luna. Timp de o luna fac Karate si ieri am avut primul meu accident mic. Am constatat ca-mi trebuie sa merg la sala. Ideea e ce ma ajuta mai mult? Sa merg la sala si sa renunt la karate sau ma ajuta ambele sporturi? Imi place karate. Dar ideea e sa-mi dezvolt corpul si sa fac sport.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

De ce sa nu le practici pe amandoua? Se completeaza perfect.

1 răspuns:
| laurentiutirei a răspuns:

Karatele te ajuta sa te aperi
Poti face si antrenamente pentru un corp fit si bine sculptat fale pe ambele
Daca nu vrei sa platesti abonament la sala fa exercitii acasa de exp cumperi o bara de traciuni.