| Difference a întrebat:

Salut, numele meu e Andrei si am 17 ani, 64 kg si 1, 80 inaltime. Vreau sa ma apuc de sala dar inainte de asta as vrea sa va pun cateva intrebari celor care practica.

Cred ca sunt ectomorf (iau foarte greu in greutate si sunt slab de cand ma stiu, desi mananc destul de mult).
Vreau sa stiu daca are rost sa ma apuc de sala si daca un ectomorf poate ajunge la un corp definit gen http://i297.photobucket.com/albums/mm205/TynaJ84/NBD/ooo mmmggg.jpg.

p.s E posibil sa fie genetic si sa nu fiu ectomorf in 'intregime'? Tatal meu cand era tanar era la fel de slab, dar dupa 25 de ani a pus in greutate destul de mult. Ma gandesc ca daca as semana cu el nu sunt un ectomorf 'pur' si pot totusi sa pun masa pe mine mai usor decat un ectomorf.

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Page not found happy