| AlinCristian75 a întrebat:

O balta buna de pescuit in Prahova?

3 răspunsuri:
| elaventurero a răspuns:

Când am fost cu bicicleta am văzut încolo spre Urlați era o balta speră Valea Cucului... Mi s-a părut interesant. Mai caută info.
Eu am fost la Ciocârlia din Ialomița dar nu recomand.

| AlinCristian75 explică (pentru elaventurero):

Ok. Mulțumesc

| MotoBlitz a răspuns (pentru elaventurero):

Au cumpărat-o și au pus paznici. Nici să te uiți nu ai voie, nu mai zic de poze. Fusesem cu băiatul cel mic doar să ne uităm la gâștele care veneau acolo, erau și rațe, broscuțe și au țipat la noi că de ce am venit acolo, nu știam că e privat? Din păcate chiar nu, plus că ăla era loc public de refugiu și l-au acaparat