| wanted1 a întrebat:

Salut.
O intrebare banala: ce alte sporturi te ajuta sa te inalti?
Tin sa precizez ca la mine in oras nu este bazin de inot. Ceva usor

8 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Niciunul. Oamenii deja inalti joaca baschet, nu baschetul ii inalta.

| raMLesS a răspuns:

Fa yoga.

| Începătorul988 a răspuns:

Baschetul.

| Kerre a răspuns:

Cresterea este influentata doar si doar de GENETIC!, uita-te la parintii/bunicii cum au fost si apoximativ o sa ajungi si tu, desigur sunt cazuri si cazuri cand copilul creste cu mult peste medie chiar daca parintii au fost de statura joasa. Sporturile precum inot/baschet sau atarnatul de o bara nu te vor ajuta deloc.

| wpAbby a răspuns:

Baschet.

| Sigfrid a răspuns:

Imi pare rau sa te anunt, dar cat de inalt esti tine doar de genetica.
Nici inotul, nici baschetul, nici atarnatul nu te va ajuta cu nimic

| dodado a răspuns:

Joaca baschet... cat despre bazin nu ai o garla (siret) la tine in sat sa faci baie? laughing
sau agatate de o bara si stai cam cat poti in fiecare zi, te va ajuta

| katze04 a răspuns:

Poti gasi in parc o bara de-aceea de batut covoare. Stai agatat de ea in fiecare zi cate 5 minute. Ajuta! laughing