| smagdalina1964 a întrebat:

Salut,
O rugaminte as avea.
Caut in Timisoara un bazin mic acoperit (adancime pana la 1, 20.1, 40, neinotator ) sau si bazine obisnuite dar care sa aiba adancimea variabile si in partea mai putin adanca sa fie adancimea precizata mai sus.Am nevoie pentru a-mi face un set de exercitii in apa pe care le-am invatat ca recuperare dupa o operatie.Nu am nevoie de terapeut sau mai stiu eu ce alte conditii deosebite doar ca adancimea apei sa nu fie prea mare, sa stau in picioare in apa si sa pot avea acces contracost saptamanal.Ma gandesc la baze sportive, spa-uri, hoteluri, baze de tratament etc. Aveti idee unde as putea gasi asa ceva? Multumesc

2 răspunsuri:
| AwGenetix a răspuns:

Aqua magic are bazine de maxim 1, 40 plus ca are si bazin de copii sub un metru. de fapt, foarte putin bazine/piscine au adancimi mai mari de 1.40m

| Sigfrid a răspuns:

La hotel continental ai un bazin dragut
+sauna si jacuzzi, daca te incanta cu ceva