| DaianaV a întrebat:

O sa sune probabil putin ciudat. As vrea foarte mult sa merg la sala. Din diferite motive trebuie să-mi întăresc forța și rezistenta.
M-ar ajuta mult dacă m-aș duce cu cineva având în vedere că nu am mai fost niciodată.
Locuiesc în București.
E cineva?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai nevoeis a mergi cu nimeni, fiindca sunt antrenori personali care te vor secoda si ajuta sa faci tot toate exercitiile si miscarile.
Pentru asta, nu ai nevioie sa fie cineva cu tine, ca-l da antrenorul afara, ala fiind momentan alaturi de tine, secunda de secunda, cat tine ora.

| DaianaV explică (pentru Violleta2022):

Vreau sa merg la sala împreună cu cineva care merge de fel la sala, nu vreau sa vina cineva cu mine doar de dragul de a se plimba.

| Violleta2022 a răspuns (pentru DaianaV):

Adica esti dispusa sa iesi cu orice golanas sau idiot, doar ca sa te duca la sala?
Cine crezi ca traverseaza tot Bucurestiul, sa mearga cu tine, la sala?
Haide mai, ca nu esti copilas mic.
Ia-o pe mama de mana, daca iti este rusine!

| Sn4k3 a răspuns:

Da,e foarte ciudat ca vrei sa mergi la sala. Si sa nu continui sarcasmul, e bine sa mergi cu cineva, ca atunci cand esti singur tinzi sa procrastinezi si e si mai bine daca acel cineva le mai are cu sala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu suna deloc ciudat.
Precis se vor gasi destui amatori.
O sa ai de unde selecta.