| Tuca10 a întrebat:

Pentru cei care merg la sala, am 15 ani, 75 kg, 1.75 înălțimea, tin sa mentionez ca acum 3 luni am mai facut 3 luni sala. dar m-am lăsat, daca ma apuc iar as putea sa ajung la pătrățele într-o lună, stiu toate aparatele si cum se fac toate exercițiile, dieta, program. aaa, si inainte nu aveam pătrățele, ce spuneti, ajunge o lună sau daca nu cate luni imi trebuie sa ajung la pătrățele, aproximativ FUNDA

Răspuns Câştigător
| VasilicaPuscas a răspuns:

Daca dai doar 'aproximativ funda', uite: http://jocuri.itbox.ro/jocuri-copii/patratelele/ sa nu le mai cauti.

Dar fara gluma, mai stai acasa pana la 18 ani.

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Daca dupa alte trei luni mai iei o pauza, adio patratele! Sala nu merge in ritmul asta, cu pauze. Ori tragi de fiare constant, saptamana de saptamana, luna de luna, pana la sudoare de fiecare data, ori mai bine te lasi. Si nu e "instant", intr-o luna, gata!, am patratelele. De ar fi asa, toti am avea. Ce vezi la altii, e munca de minim doi ani. Eu am tras citiva ani la sala, cu rezultate deosebite, am sarit de la 1, 98 m inaltime si 66 de kg la 2.02 m si 86 de kg in doar doi ani, si, desi fusesem foarte slab, nu am ajuns sa am patratelele. Dar adevarul e ca nu ma prea interesau.

| Henrypericolpublic a răspuns:

Intr-o luna nu cred dar încearcă sa te ții și sa te pui pe munca și... poate.

| Adi88 a răspuns:

Ca sa se cunoasca patratelele trebuie sa faci exercitii regulat trebuie sa fie ca un ritual. Adica sa nu te las de sala nici macar o sapt. Sanse sunt sa se vada daca tragi cum trebuie si cu o alimentatie saraca in grasimi. Bafta

| marinel123 a răspuns:

Ba ca sa ajungi la patratele trebuie sa dai grasimea jos sa slabesti si nu poti sa slabesti doar pe abdomen daca slabesti slabesti peste tot deci incearca cardiohit si calculeaza mancarea