| vclaudiu7 a întrebat:

Salut, pentru cineva cu experienta in domeniu. Ai nevoie de bac pentru a fi personal trainer?

8 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu, nu ai nevoie de bac.

| vclaudiu7 explică (pentru Ronnix):

Mhm, sper ca inca e asa. Ca am vorbit cu un baiat de la sala care e personal trainer si a spus ca astia vor sa schimbe regula, sa ai nevoie de bac pentru cursuri acreditate de personal training dar nu stiu. eu mai am de asteptat inca 6 luni pana la ziua mea sa fac 18 ani

| Cosmin86 a răspuns (pentru vclaudiu7):

Si care e problema daca schimba regula?

| vclaudiu7 explică (pentru Cosmin86):

Is pe liceu profesional si fac 11 clase, dupa trebuie sa fac seral inca 3 ani

| Cosmin86 a răspuns (pentru vclaudiu7):

De ce nu te muti la un liceu normal? Gen un colegiu national?

| vclaudiu7 explică (pentru Cosmin86):

Nu mai sunt sanse cu covid-ul si ii deja semestrul 2.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu, nu ai nevoie. Ai nevoie doar de diploma de 12 clase pe care ți-o solicită la curs.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.