| Anonim171717 a întrebat:

Salut, peste o saptamana plec in Germania, acolo steroizii sunt legali? Daca da, de unde pot lua si daca nu, la fel de unde pot lua? P.S. nu ma descurc cu bine cu limba germana si site-urile de pe acolo.

5 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Sunt interzisi pentru ateleti si crezi ca sunt acceptati pentru un om obisnuit? Nup, iar in plus sunt substante dopante, un fel de drog al sportivilor trisori. Probabil poti gasi doar pe sub mana de pe piata neagra, ceea ce nu este recomandat deoarece 99% dintre steroizi sunt fake-uri, adica nu sunt originali, iar riscurile la care te expui sunt mai notabile decat efectele pozitive.

| Cheo0S a răspuns:

Daca nu te descurci bine cu limba Germana si cum si de unde trebuie sa iei, crede-ma ca nu o sa te descurci bine nici cu steroizii.
Toti cocalarii si bozgherii iau steroizi, i-a pune tu mana pe carte si documenteazate despre alimentatie/antrenament si suplimente iar dupa ce le stii la perfectie pe astea si le si aplici pe corpul tau cativa ani buni, dupa vorbeste si despre steroizi sa vezi daca merita. Pentru ca daca nu stii bazele, altfel efectele substantelor care vrei sa le iei tu o sa fie nesimnificative. Nicidecum optime.
Pastila magica o vrea toata lumea, mai putin sa munceasca.

| Anonim171717 explică (pentru Cheo0S):

Am ajuns la performante maxime, folosesc steroizi de 3 ani de zile.

| Cheo0S a răspuns (pentru Anonim171717):

Da eu TE cred, de abia ai iesit din liceu si faceai genu si indreptari cu aproape 240 de kg pentru repetari.
Bravo, insanatosire gravnica, iti trebuie salariul ala de Germania pe mai tarziu pentru sanatatea ta.

| Anonim171717 explică (pentru Cheo0S):

Banuiesc ca tu esti copilul acela prost ce raspunde asa la topicuri, trebuie sa existe si un agarici pentru toate, normal.