| GheorgheGino a întrebat:

Rmfkdkacasa.Ma poate limita asta cumva?

Răspuns Câştigător
| Lolipopi378 a răspuns:

Deloc. Am vazut multi oameni printre care ma enumar si eu care scriu bcvhsfhfshghdf cand sunt nervosi/entuziasmati/surprinsi de o situatie. Recunosc, actul in sine e handicapat dar parca e mai bine decat sa zici "LOL" toata ziua. Am auzit si de adulti care scriu ceva de genul in anumite situatii.
Dar tu tine capul sus si nu baga in seama daca lumea iti zice ca esti handicapat/a daca scrii hgdgsggsgs.
Tu scrie acolo big grin

| GheorgheGino explică (pentru Lolipopi378):

Ckekeik lwp lslspl? owjflsldjc eoxi spanrvlspejcmelcldnemgo8gntlxspe goodnendlwbtoxof t. eociwmmxmwnx dkvfeo

1 răspuns: