| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Salut.Practic atletism si pentru anul 2019-2020 doamna ne-a cerut ekg la inima si adeverinta neaparat pana luni.Chiar nu am cum sa iau astea pana luni.Ce se poate intampla? Chiar nu mai poate astepta?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Bine o fi și peste o săptămână doar nu e așa urgență

| johnnny123 a răspuns:

Noi de unde vrei să știm dacă mai poate aștepta sau nu? Nu ar trebui să-i pui întrebarea asta antrenorului?

| Directioner99 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce nu o intrebi pe profesoara talaughing))noi de unde sa o cunoastem sa stim ce poate sa faca daca nu aduci adeverinta aceea, mai ganditi inainte sa puneti o intrebare!