| NashulNemesis a întrebat:

Probabil vi se pare putin ciudat de ce spun asta, dar sunt curios big grin.
Vreau sa aflu care este distanta dintre un loc si un alt loc (de exemplu de la mine de acasa pana la magazin, sau la un prieten). Vreau sa aflu distanta cu o aplicatie pe telefon daca se poate.

P.S: Merg cu bicicleta.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta in magzin play aplicatia Sports Tracker. Functioneaza si offline, dar mereu trebuie sa ai activa locatia ca sa te localizeze pe harta. Iti marcheaza pana si strada/strazile pe unde ai mers. Are mai multe categorii ( alergat, mers pe jos, mers pe bicicleta etc). Am folosit si eu, dar iti spun ca nu am gasit o aplicatie mai buna. Merita. 5*.

| KillaNoFilla a răspuns:

Incearca cu google maps pe pc.dai click dreapta si dai mesure distance