| NorNegru a întrebat:

Să mă antrenez la sală pe o zi caniculară, având în vedere faptul că, sala respectiva nu este dotată cu aparate de aer condiționat?

Răspuns Câştigător
| DovleacTurbat a răspuns:

Da, respiri cum trebuie in timpul executiei, te hidratezi bine, ai grija la alimentatie.

3 răspunsuri:
| crazypop a răspuns:

Antreneaza-te oriunde, doar sa ai grija de sanatatea ta si sa iti iei ce ai nevoie ca sa nu cazi lat pe acolo dupa cateva minutewinking

| Danielforlafu a răspuns:

Iti recomand sa mergi dimineata pe racoare sau seara...dar este recomandat sa mergi la sala mereu dimineata fie ca e vara sau iarna

| bubusoru a răspuns:

Da,deoarece o sa transpiri mai mult, dar sa te hidratezi bine