| Yoggy a întrebat:

Salut, sambata( 14 aprilie ) am avut meci, prin minutul 60 am simtit o durere in spatele genunchiului, am neglijat-o s-a terminat meciul si de atunci am o durere de inghinal si daca indoi piciorul complet si fortez e o durere urata, cand alerg simt ceva in coapsa piciorului din stanga... ce credeti ca este? Mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Poate fii o entorsă sau un cârcel, daca nu te-ai lovit nu este nimic grav. Maseaza zona afectată cu oțet de mere sau cu miere si lămâie.