| nelyly a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste biciclete bune, dar sa nu depaseasca 800-820 lei! Funda!

Răspuns Câştigător
| nelyly explică (pentru Raulbootcamp):

Imi place prima, dar nu sunt genul care sa mearga pe un BMX. Vreau ceva mai MTB. Mersi.

| Raulbootcamp a răspuns (pentru nelyly):

Bn

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La banii aia nu gasesti bita buna, mai bine una cu 440€ ca a mea http://thumbnail.image.rakuten.co.jp/......781999.jpg

| DAnc3 a răspuns:

Niste recomandari de-a dreptul tampite (scuze pentru limbaj) uite aici un diamondback cu piese shimano, promax si zoom http://www.dirtbike.ro/......010-189925 daca esti din Bucuresti perfect daca nu o iei prin cureri (costa in jur de 50 lei transportul) si ajungi cu 700 de lei sa-ti iei o bicicleta care ar putea fi folosita lejer la orice competitie.

| nelyly explică (pentru DAnc3):

Da.e foarte buna la banii astia, dar...vezi tu, cand vezi ca este facuta din piese nu prea mai ai entuziazmul ala. dar o sa ma mai gandesc! happy altceva mai ai?

| DAnc3 a răspuns (pentru nelyly):

Dar ce are daca e facuta pe piese, e facuta din cele mai bune, tipul o vinde asa ieftin deoarece are multi bani si acum are o bicicleta de vreo 3000 de euro(nu exagerez), in fine daca tot nu o vrei http://www.dirtbike.ro/......ila-193225 sau http://www.dirtbike.ro/......ila-193225 dar tot tio recomand pe prima.

| nelyly explică (pentru DAnc3):

In fine! Dar inainte de a lua o decizie vreau sa te intreb despre prima oferta pe care mi-ai facut-o! Acolo scrie ca are niste probleme cu furca Furca SR Suntor XCT V3 cu lockout (functioneaza dar trebuie schimbate semeringurile pentru a nu mai avea joc). Este o problema care se rezolva usor, costa putin sau este ceva de rau?

| DAnc3 a răspuns (pentru nelyly):

Suna-l direct pe tip si intreaba-l, chiar nu stiu cat ar putea costa dar nu cred ca e mult, apropo pretul e si negociabil deci iti mai poate lasa.

| Raulbootcamp a răspuns:

Funda?

| nelyly explică:

Pai sa culiseze furca fata bine, sa poti sa mergi cu ea pe camp, si putin downhill de pe dig! big grin
ceilalti mi-au dat biciclete bune, din punctul meu de vedere!

| edwardedward a răspuns:

Velors r-force(in magazin e cam 460 lei)