| EglefinulZambaret420 a întrebat:

spuneti-mi si mie un site de unde pot invata freestyle pentru fotbal, dar de la 0...pentru super incepatori...dar sa ma bage in "paine"si sa aiba explicatii si videoclipuri...dar sa nu imi ziceti de SkillTwins sau F2Freestylers, ca aia sunt prea avansati...Multumesc!

Răspuns Câştigător
| rares555 a răspuns:

Salut!
Uite, intra pe YouTube la Alexandru Stan (Invata Freestyle) Acolo canalul lui incepe de la 0 pana la cei mai avansati. Este singurul si cel mai bun canal din Romania pana la acest moment. Sper ca te-am ajutat. O zii buna sa ai!

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| MyNameIsJohnny a răspuns:

Incearca Freekickerz