| RobertoBMW a întrebat:

Salut,știe cineva care sunt salariile la echipele de fotbal din Anglia din liga 5-6(amatori),din Franța din liga 3-4, din Germania,Italia,etc, dar și din Luxemburg siMalta(primă ligă la ultimele două).

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Am un prieten care joaca in liga 4 sau 5 in Spania si primeste bani de tigari per meci laughing desi omul daca era remarcat juca la nationala, asta este... la amatori chiar si in afara in ligile care ai mentionat joci de placere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu liga 5-6 dar la liga a 2-a, am un prieten care joaca la reading, si lua 800£ pe saptamana happy si a prins si ceva meciuri pentru nationala scotiei happy

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Reading, Irlanda?

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu, reading uk