| Demennt a întrebat:

Salut, stie cineva cum sa pariez la betfair mai multe evenimente "over 0, 5" "peste 0, 5" (pentru necunoscatori)? Cand dau sa plasez al 2-lea meci imi dispare primul, daca nu se poate, stie cineva alta casa de pariuri offline sau online care sa aiba in ofera "peste 0, 5" si sa pot paria mai multe evenimente?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma intreb ce cota ai la asa cevalaughing).

| Demennt explică (pentru anonim_4396):

Si tu mai joci la pariuri. daca pui de 3 lei normal ca nu iasa. Tine.ti gura daca nu esti in stare sa imi dai un raspuns.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Demennt):

Pai si cat pui prietene, 20 de milioane ca sa ai profit 1 milion? rolling on the floor)