| AlexClaudiu28 a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara cotiera pentru baschet? Am cautat prin o gramada de magazine sport.Am cautat si pe net dar nu am gasit nimic.Multumesc pentru ajutor! P.S:Manseta as dori sa fie pe toata mana

3 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Incearca la decathlon

| MrsSunshine a răspuns:

Http://www.shopmania.ro/......a-39988712 asta poate iti este de folos..nu stiu daca gasesti cotiera pentru toata mana

| MrsSunshine a răspuns:

Http://www.inamedicalsport.ro/orteze/orteze-cot-si-cotiere sau aici ai o gama mai larga..chiar si pentru toata mana