| Elbow a întrebat:

Salut.
Stie cineva exercitii sau o alimentatie speciala sa cresc in inaltime? Am cautat si pe google,dar acolo ba ceva adevarat,ba ceva fals, ba prea multe informatii. Vreau ceva bun si concret..inafara de faza cu somnul si sa joc basket/handball

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca ti s-a inchis cartilajele e imposibil sa mai cresti, singura posibilitate find operatia la genunchi care costa destul de mult, sportul nu te inalta asta tine de genetica si de mediu in primi 5, 6 ani maxim

| Emankonovici a răspuns:

Natural.Pace