| AnduKinder a întrebat:

Stie cineva un club de juniori bun, de fotbal care are nevoie de portar? Sunt din Râmnicu Vâlcea și am 14 ani.

2 răspunsuri:
| CORE55 a răspuns:

Toate cluburile au portari, nu trebuie neaparat sa incepi de la un clun bun de fotbal. Poti cauta pe net cluburi din zona ta, pentru a alege unu pe placul tau.

| AnduKinder explică (pentru CORE55):

Păi,de cautat pe net am cautat pe site-ul celor de la FRF, dar nu gasesc un numar de telefon sau o adresa la care sa pot contacta clubul... Poate o sa mai intreb prin oras.Merci oricum