| Todirel a întrebat:

Salut, știți cumva o aplicație pentru prescurtarile de la pariuri sportive?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

O aplicatie care sa explice ce inseamna fiecare prescurtare de exemplu? cum ar fi GG?
Daca e asa vezi ca fiecare site are explicatia acestor prescurtari.

| Simpatic a răspuns (pentru RobertMoon):

Exact asta i-am spus si eu ca nu exista o aplicatie pentru asta ci siteurile pun la dispozitie explicatii ale prescurtarilor.

| RobertMoon a răspuns (pentru Simpatic):

Yep. Trebuie sa fie cineva nebun ca să facă o aplicație cu chestia asta când pur și simplu le poate scrie pe net laughing