| ZzP1nG a întrebat:

stiti cumva sali unde se fac antrenamente(sa fie in sectorul 5) kic-kbox, eu ma duc de o luna la unu care antreneaza da... cere pea mult(bani. 125 lei abonamentu + sala de forta 40 lei si e la mama naibi langa national arena....si eu stau in rahova.)
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Nickname1890 a răspuns:

Incearca la CS METROREX, au sala la unirii langa McDonald's-ul de jos de la metrou. Sunt sigur ca preturile sunt mici, antrenorul este foarte bun iar daca ai talent si faci performanta poti sa te antrenezi si gratis.

| ZzP1nG explică (pentru Nickname1890):

Ai vreun website de la acest club? sau un nr de contact ceva? forum... oricebig grin

| Nickname1890 a răspuns (pentru ZzP1nG):

Am cautat se pare ca nu le merge site-ul http://www.arte-martiale.com
am gasit adresa asta de e-mail: kungfuextrem@yahoo.com persoana de contact este Florin Ioana (Ioana fiind numele de familie). Daca nu dai de el pe mail iti recomand sa te duci pana la unirii jos la metrou la Mc, langa, cum te uiti spre Mc in stanga acestuia, este o usa rosie pe care scrie sala de sport, sigur e afisat vreun program ceva.

| ZzP1nG explică (pentru Nickname1890):

Ok! mersi frumos