| xSnaKKeD a întrebat:

Sunt baiat, 16 ani si am cam vreo 68kg si as vrea si eu sa stiu cum as putea sa slabesc acasa.
Daca puteti sa imi dati un program de facut genoflexiuni,abdomene, flotari....alea alea.
P.S:As vrea sa slabesc la burta/abdomen, in rest nu am nevoie.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Amegadaisuki a răspuns:

Cel mai usor se slabeste prin schimbarea alimentatiei, de fapt mai precis incearca sa mananci de trei ori pe zzi dar la acelasi ore de exemplu la 9pm 1 pm si 6 pm, iar apoi daca alergi 30 de minute seara in cateva saptamani esti bomba laughing))) cu ceas laughing

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa slabesti izolat

Răspuns utilizator avertizat
| banana54 a răspuns:

Daca vrei cu adevarat sa slabesti poti face macar 20 de abdominale in fiecare zi, sa mananci la ore exacte si sa alergi sau sa faci zumba.

| xSnaKKeD explică:

Faza este ca eu mananc o data in zi, fara paine, si atunci mananc ceva simplu.