| Gabriel7882 a întrebat:

Salut, sunt băiat am 14 ani nu sunt foarte gras, dar sunt mai gras la fund și e ciudat sa fii băiat și să ai fundul mai mare. Niste exerciți pentru picioare și fund care ar fi bune? Țin sa menționez că am motivație dar îmi DORESC FOARTE MULT SA SLABESC IN ZONA FUNDULUI chiar daca unii zic că slăbești uniform.Va rog dati-mi un sfat.Multumesc!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Grasimea nu se depunde numai la fund, stai cuminte, se depune peste tot, pe fata, pe piept, la burta, pe fund si coapse.
Slabitul se intampla peste tot, cand incepi sa slabesti.
Pune mana si fa sport sau incepi sa alergi zilnic 5km si vei vedea ca se topeste grasimea de pe fund, pulpe si burta, pana si gusa va dispare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa jogging și deficit caloric, asta e cel mai bun exercițiu.

| MihaiSpeedster a răspuns:

Liposuctie