| JimmyJump1 a întrebat:

Salut.Sunt bune suplimentele de la MyProtein? Pun aceasta intrebare deoarece am vazut cau au un pret bun si sunt folosite de multi culturisti.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Dacă sunt prescrise de medic da, sunt bune.Dar dacă nu ți le prescrie medicu nu ai voie să le ei.

Baftă!

| Andrey0070 a răspuns:

Eu sunt foarte multumit, am folosit estule de la ei. Vezi aici sunt la oferta http://www.bodytimero.com/ro/list?bid=492 :)

| roland2948 a răspuns:

Salut.Eu folosesc Impact Whey Proteinul de la ei si sunt foarte multumit.My protein este firma nr.1 in Anglia in ceea ce priveste suplimentele nutritive.