| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Sunt clasa 9 si vreau sa învăț sa ma bat.Mereu cand se lua cineva de mine prietenii imi ziceau "Ce contează daca esti slab ai pumnale la mâini frate" am niste oase la degete chiar ca-s pumnale O data m-am batut i-am dat usor la ureche si a ametit

2 răspunsuri:
| 1231242 a răspuns:

Invata sa fii mai de gasca nu sa te bati, mai de gasca inseamna zici ca ei si faci ca tine, iar in legatura cu pumnii....probabil esti un fel de Wolverine de liceu.

| Ryss a răspuns:

Du-te la karate, judo sau box.
Eu fac karate. Nu se atinge nimeni de mine. laughing