| DoarUnPieton a întrebat:

Salut sunt din constanta si vreau sa ma duc la un club de fotbal exclus academia gheorghe hagi pentru ca am sunat si spune ca trebuie sa fi la o echipa si sa te urmareasca cateva meciuri am 15 ani 57 kg si 1 70 inaltime ma gandeam la farul constanta puteti sa-mi oferiti cateva detalii?

1 răspuns:
| JohnLoveBasketball a răspuns:

Pai din cate stiu mai sunt cluburi Metalul, Farul... detalii nu stiu sa iti dau dar una dintre cele 2 echipe ar fi mai buna din orasul nostru... Succes, sper sa iti fi fost de folos