| Dfghhghu a întrebat:

Sunt din Giurgiu. Vreau sa ma apuc de kickoxing deoarece iubesc acest sport si sportul in general si vreau sa ajung sus. Dar am o problema la care va cer ajutorul. Unde gasesc o sala unde ma pot antrena in giurgiu si daca este gratis. Daca se poate va rog din suflet sa nu injurati, va cer ajutorul. Multumesc!

1 răspuns:
| uchihasasuke09 a răspuns:

Pe gratis doar primul antrenament este la fiecare sala.Cauta pe google daca este kickbox in Giurgiu si pareri despre sali.