| kate68 a întrebat:

Sunt din Targoviste, prin micro XII, imi spuneti si mie o sala de fitness cu aparate din aproapiere? poate prin centrul orasului. pe langa clubul studentilor am auzit ca e ceva, sau sala sindicatelor? mai multe detalii va rog! pe unde stiti voi. orice detaliu e bine venit; funda :X!

Răspuns Câştigător
| DanaCristina a răspuns:

Am cautat foarte putin pe google "sala fitness targoviste" cauta si tu si poti gasi mai multe rezultate. Daca nu ai timp sa cauti intra pe : http://topfitnesstgv.blogspot.com/ sau npoti intra daca vrei. fundita?

1 răspuns:
| kate68 explică:

Wow 40 lei reducere pentru fete-eleve, misto si aparatele, dulapioarele, acolo merg, funda!